8.b FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM 8.b
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crkva,Vjera????

Go down 
+5
Tony
Petrica
chilli
Admin
Fade (čičak)
9 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 8:00 pm

kako doživljavate vjeru???dal idete redovito na mise??==)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 8:45 pm

hm...cini mi se da ove teme nebio bilo da nam razrednica nije prof. vjeronauka......da ovo cita prof.Zbasnik vjerojatno bi bilo ''volite li hrvatski'',.......hehe....al kako je vec tema on...da odgovorim.....pa evo priznajem.....neidem bas cesto...kad je u selu onda idem ali ako imam nes za radit neidem ......
a u sapjane neidem.....cesto je prespavam Embarassed Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 10:31 pm

Ha ha ha...e sada, slusaj ti jabukica... Twisted Evil vraze jedan...
covjek je religiozno bice, neovisno u sto ili u koga vjeruje...svaki covjek u nekom trenutku se zapita:a da ne postoji netko "iznad mene"...ili u trenutku krize zazove Boga...
Da predajem vjeronauk i mislim da predajem jedan od naljepsih predmeta ako ga pokusas dozivjeti...
Pa jabukica, cjenim iskrenost...evo ti Razz i znam da uz sve moje majmunarije me ne mozes dozivjeti narocito ozbiljno ali ...i VELIKO ALI kladim se da u dubini duse negdje, nalazis mjesto za vjeru...
Idem u crkvu, pomolim se...i stvarno se nadam da ce barem na neke poneki pojedince ostaviti trag i da ce pokusati usaditi i u svoj zivot ugraditi nesto toliko lijepo kao sto je nasa vjera, koja zagovara dobro, dobra djela,bezuvjetnu ljubav i oprastanje...
evo vam i mojeg odgovora...
Fade... nikad ne bih odlucila sama to otvoriti...i iz kojih god ideja da si to otvorio...meni je jako drago...thnx bounce
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 10:37 pm

Imam pitanje...sto znaci vjerovati?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 11:39 pm

Vjerovati......hm....tesko za definirat....... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 11:45 pm

ovako "još malo filozofije" heh 1 jabukica (snicla) nisi u pravu jer otvorio sam tu temu radi radoznalosti-zanima me kako moji vršnjaci doživljavaju vjeru i sve uz nju.Ja sam nekako neopisivo postao predaniji (p)ostao Kristov-kako bi rekao moj dragi vjeroučitelj Marin Miletić.Naime odkada sam počeo sudjelovati na katehezama svake nedjelje poslije mise,promijenio sam se,zahvaljujući Marinu koji kako kaže "radi svoj posao" -želi nam približiti značenje krizme i Crkve,Isusa Krista,kroz neke svoje priče koje na mene suuuuuuuuper utječu.Krizmamo se radi sebe,a ne zbog :večerica,obleke,para koje ćemo dobit itd..ali neću dalje jer
ipak mislim da ispadam malo prenaporan lol! (jabukice i da nema tvoje raske ja bih to otvorio=)
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 11:45 pm

jabukice tu si=)
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 11:51 pm

ah vjerovanje???Ja osobno mislim da svaka osoba na svijetu vjeru shvaća na neki svoj način tj sve je različito.Za mene je vjera:Nada,spas,ODGOVORNOST-ako shvaćamo vjeru ozbiljno,predanost.....jer- evo meni je ovo prekrasno sročeno: Uistinu, kako ne živjeti nešto u što si uvjeren cijelim svojim bićem, svakom molekulom svoga tijela? kako ne ljubiti Boga koji ti je darovao sve što imaš i sve što nemaš. Stoga, postati i ostati Kristov - u tome nam je cilj ovoga života, jer Božji smo. budući da smo Božji u Njemu rastimo, Njemu idimo, Njega živimo. Isus Krist je naš poziv, naša nada, naše ufanje i naš cilj - smisao svega našeg življenja. sve ostale ljudske radosti su nam nadodane jer smo ljudi, ali nijedna nije sveobuhvatna niti ispunjujuća kao radost Radosne vijesti Isusa Krista, pravoga Boga i pravoga čovjeka.
(Marin Miletić, vjeroučitelj) (stvarno se ne prepoznajem)-previše filozofije za danas. affraid
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyčet vel 14, 2008 11:54 pm

LJUDI otvorite SE=)
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptypet vel 15, 2008 7:26 pm

Otvorite se porukama: volite druge kao samoga sebe...tko tebe kamenom ti njega kruhom...oprastanje je temelj svega...tko je bez grijeha neka prvi baci kamen...Boze oprosti im, ne znaju sto cine...
Tocno, imas pravo...krizmas se radi sebe, u svojoj vjeri stasas i u svojoj vjeri sazrijevas tim cinom...
Cak i oni koji ne vjeruju, kada ih se pita:sto bi ucinili da vam Isus zakuca na vrata? -promjenili bi neke stvari sto cine...ono lose prikazali dobrim, jer svi se srame svojih losih djela...Vjera, nada i ljubav-vrh svake piramide vrijednosti...
flower
Mislim da svatko odluci procitati jedno od evandelja, bilo koje, da ga odluci procitati u dahu-znaci u nekoliko puta...svatko bi zastao i razmislio o svojem stavu prema Bogu i covjeku...
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptypet vel 15, 2008 9:58 pm

...tako je...
[Vrh] Go down
Petrica
Admin
Admin
Petrica


Broj postova : 1266
Age : 30
Location : Rijeka[Behind the sun]
Registration date : 22.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptypet vel 15, 2008 10:09 pm

Ja stvarno vjerujem u Boga i Isusa,jer sam sigurna da nesto odnosno oni postoje.Jedva cekam opet ic u Međugorje (opet) jer je taj mali grad tako poseban i bas se osjecas sigurno tamo.Profesorice jest odlucila idete ili ne? Suspect Suspect
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pretty_little_ditty7
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptypet vel 15, 2008 11:30 pm

mislim da necu Petra...nazalost...nece mi biti muza tada a kako cu ostaviti hummerica????? Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 12:09 am

Hm...ove godine idem malo više na misu-jer je ubrzo berma
[Vrh] Go down
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 12:10 am

Ja sam bio u Međugorju ovog ljeta...pa bilo je dobro...ali mi se više sviđao Mostar Very Happy
[Vrh] Go down
Petrica
Admin
Admin
Petrica


Broj postova : 1266
Age : 30
Location : Rijeka[Behind the sun]
Registration date : 22.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 1:57 pm

karolina je napisao/la:
mislim da necu Petra...nazalost...nece mi biti muza tada a kako cu ostaviti hummerica????? Crying or Very sad

ma oke,samo da znam Laughing
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pretty_little_ditty7
...ToČkIcA...
Priča
Priča
...ToČkIcA...


Broj postova : 138
Location : Veli Brgud
Registration date : 21.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 3:18 pm

ja idem prilicno redovito na mise....
btw..i ja sam bila u Medugorju na onom brdu ukazanja...

ej..fade..tebi je vjeroucitelj miletic???
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 4:24 pm

da je..ma on je legenda..ps bio sam i ja u međugorju
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 4:25 pm

Ja nisam bio u medugorju Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysub vel 16, 2008 10:00 pm

vjerovao ili ne, nisam niti ja...kazu da je nesto posebno....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyned vel 17, 2008 12:35 am

a bo mozda bi trebali otic?hehe Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyned vel 17, 2008 12:39 pm

Ja cu sigurno, zovem te kada odlucim!!!!! lol!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptyned vel 17, 2008 2:21 pm

OK
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysri vel 20, 2008 5:37 pm

hej osmasi, mislim 8a...nadam se da sam djelomicno uspjela i nadam se da cu uspjeti vam pribliziti teme kroz vjeronauk kao danasnji sat...vjera, ljubav,zivot,prijateljstvo...onaj duhovni dio od kojeg se skrivamo i kao da ga se sramimo...mozda je bolji izraz bojimo...barem zelim dati sve od sebe da vas ispratim uz ovakve neke sate...8b sutra cu sa vama...nadam se da cete biti zreli u ovim temama kao 8a danas...jedva cekam! Smile
[Vrh] Go down
Petrica
Admin
Admin
Petrica


Broj postova : 1266
Age : 30
Location : Rijeka[Behind the sun]
Registration date : 22.12.2007

Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Emptysri vel 20, 2008 7:45 pm

karolina je napisao/la:
hej osmasi, mislim 8a...nadam se da sam djelomicno uspjela i nadam se da cu uspjeti vam pribliziti teme kroz vjeronauk kao danasnji sat...vjera, ljubav,zivot,prijateljstvo...onaj duhovni dio od kojeg se skrivamo i kao da ga se sramimo...mozda je bolji izraz bojimo...barem zelim dati sve od sebe da vas ispratim uz ovakve neke sate...8b sutra cu sa vama...nadam se da cete biti zreli u ovim temama kao 8a danas...jedva cekam! Smile

Ma ocemo ,inace puno smo u boljim odnosima od danas bounce bounce bounce ,i mislim da ce bit drukcije od sad Razz
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pretty_little_ditty7
Sponsored content





Crkva,Vjera???? Empty
PostajNaslov: Re: Crkva,Vjera????   Crkva,Vjera???? Empty

[Vrh] Go down
 
Crkva,Vjera????
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
8.b FORUM :: Coffee shop :: Around The World-
Forum(o)Bir: