8.b FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM 8.b
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koju srednju kanite upisat?

Go down 
+7
Petrica
Željka
...ToČkIcA...
Fade (čičak)
Tony
chilli
Admin
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyuto vel 12, 2008 9:50 pm

Koju srednju mislite upisat....Zasto?....
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyuto vel 12, 2008 10:45 pm

mozda je odluka teska...vjerojatno niti sami niste sigurni sta zelite i kako se vidite kroz par godina u buducnosti, ali odluka je vasa i pokusajte da bude najoptimalnija...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysri vel 13, 2008 9:18 pm

Ja idem Kemijsko-Graficku za webdesignera.... Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 14, 2008 5:22 pm

Ja idem u Prvu riječku hrvatsku gimnaziju-jezični smjer (99%)
Ali vjerojatno tamo neću ostati sva četiri razreda...
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 14, 2008 7:39 pm

..pomorski nautičar Smile
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 14, 2008 10:08 pm

Meni je stvarno drago sto znate kamo kud i kako...mislim da vam je to veliki korak u zivotu i da je vazno da ste sigurni sto zelite raditi u zivotu.Misim da je odluka dosta teska...Jabukica, misim da si to ti...skola koju zelis, ti ces uspjeti stvarno u tome...Toni, ti jesi kapacitet za jednu takvu skolu, mislim da si dobro odlucio...a pretpostavljam da zelis otici negjde van- samo naprijed!A ti galebe, u tome se vidis, vidim da to i volis...to je najvaznije, da ujutro odes sa osmjehom na posao... Smile
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 14, 2008 11:33 pm

"galebe" na koga se odnosi?? What a Face
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 14, 2008 11:34 pm

pa ti seljo.....ko ce drugi bit????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 14, 2008 11:56 pm

pa kopčam ali pitam (ko pita ne skita) a na pitanje me navuklo to jer je rekla:da ću svako jutro odlazit na posao kuiš seljooooooo
jer ja se budim na poslu hehehehehehehehe lol! afro
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptypet vel 15, 2008 7:06 pm

Biseru, to se tako kazes:s osmjehom na posao...a galebe..razmisli zasto???!!!! Razz
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptypet vel 15, 2008 7:30 pm

E...imate ocjene za srednje koje ste odabrali?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptypet vel 15, 2008 8:52 pm

Ja imam.......ZASAD
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptypet vel 15, 2008 8:59 pm

Ej...nemoj da ti ljubav udariu glavu...knjigu isto ulovi malo!!!!! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptypet vel 15, 2008 9:03 pm

hehe
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysub vel 16, 2008 12:04 am

Meni ocijene nisu problem...samo moram dobro naučiti engleski da mi se ispuni želja-zato i idem u jezičnu gimnaziju
[Vrh] Go down
...ToČkIcA...
Priča
Priča
...ToČkIcA...


Broj postova : 138
Location : Veli Brgud
Registration date : 21.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysub vel 16, 2008 6:00 pm

znam da aj jos imam vremena razmisljat al ja bi mozda u HT sa sestricnom....
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysub vel 16, 2008 9:56 pm

Engleski biste trebali znati neovisno sto zelite dalje upisati jer vise se nista ne moze bez engleskog!
Ja sam zavrila HT i ja sam jako zadovoljna skolom, sta se tice jezika ja mislim da nema skole do ove jer u niti jednoj se ne nauci bas govoriti kao u HT...turizam Nikach ti je sudbina na ovom podrucju...
Toni, ako ti mislis van, obavezno odi u gimnaziju jer ces tamo dobiti jedno sveopce znanje i to ce ti uveliko olaksati skolovanje vani... Wink
[Vrh] Go down
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysub vel 16, 2008 11:35 pm

Meni je velika želja ići van-nadam se da će me mi se i ostvarit
Cijena nije velika,a odlazi se na 10 mjeseci
Trenutno se dopisujem sa jednim koji je trenutno u SAD(točnije,u saveznoj državi New York) ,a on je iz naše općine
Ne znam...na jesen idem na razgovor...pa ćemo vidit...kažu da treba imat veliku želju,a ostalo da ne predstavlja veliki problem
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyned vel 17, 2008 12:44 pm

Toni, mislim da je vazno da budes spreman na sve...znaci najbolje i najgore sto ti se moze desiti, ali mislim da je neprocjenjivo iskustvo...ti si izrazito sposoban i vrijedan i uporan, ti ces se dokazati i pokazati i mislim da ces moci birati sta se tice buducnosti, zato bi ti ja savjetovala sto kasnije da odes, radi faksa i ostalog....kada se odlucis i akos tvarno bude rjeseno da ides, obavezno cu te povezati sa suprugom da te savjetuje!!!!
[Vrh] Go down
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyned vel 17, 2008 5:23 pm

Postoje 3 agencije u Hrvatskoj za koje sam ja čuo
Meni je nekako najbolja ova riječka(ostale su u Zagrebu)-ujedno je i najjeftinija
4550 dolara za školsku godinu-a ja imam malo manje od polovice-sada trebam štedjeti
Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Željka
NooB
NooB
Željka


Broj postova : 8
Age : 33
Location : Veliki Brgud
Registration date : 20.02.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysri vel 20, 2008 12:27 am

Hehe! Sjećan se te muke...uživajte i ne mislite do 6.miseca o temu!!!! Tu u osnovnoj van je super,baren je meni bilo,ali nisan znala to cijenit,komać u srednjoj san to skužila. Tu ste si skupa povezani,u srednjoj nečete imit kemu govorit svoje probleme... (mislin na prof.,pedagog...ne na prijatelje) Moja poruka van je da proživite još ovih par miseci u osnovnoj na najbolji načit. Uživajte,zafrkavajte se... bounce
[Vrh] Go down
http://velikibrgud.blog.hr
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysri vel 20, 2008 11:15 pm

...a imaš pravo.. (sve ča je lepo kratko traje).. afro
[Vrh] Go down
Željka
NooB
NooB
Željka


Broj postova : 8
Age : 33
Location : Veliki Brgud
Registration date : 20.02.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptysri vel 20, 2008 11:20 pm

A Fade,ti si??
[Vrh] Go down
http://velikibrgud.blog.hr
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 21, 2008 5:01 pm

..Frano 8 a.. afro
[Vrh] Go down
Željka
NooB
NooB
Željka


Broj postova : 8
Age : 33
Location : Veliki Brgud
Registration date : 20.02.2008

Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Emptyčet vel 21, 2008 5:52 pm

Aha...sad znan.
[Vrh] Go down
http://velikibrgud.blog.hr
Sponsored content





Koju srednju kanite upisat? Empty
PostajNaslov: Re: Koju srednju kanite upisat?   Koju srednju kanite upisat? Empty

[Vrh] Go down
 
Koju srednju kanite upisat?
[Vrh] 
Stranica 1 / 9.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» 1 osoba koju bi najvise na svijetu htjeli upoznat?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
8.b FORUM :: Teenagers stuff :: School-
Forum(o)Bir: