8.b FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM 8.b
 
Početna stranicaPortalPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jeste li zaljubljeni?

Go down 
+3
Admin
Tony
Petrica
7 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Petrica
Admin
Admin
Petrica


Broj postova : 1266
Age : 30
Location : Rijeka[Behind the sun]
Registration date : 22.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypon pro 24, 2007 8:47 pm

Jeste li u vezi? I love you


Zadnja promjena: ; pet vel 15, 2008 10:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pretty_little_ditty7
Tony
G-16
G-16
Tony


Broj postova : 638
Age : 30
Location : Rupa
Registration date : 21.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyuto pro 25, 2007 12:00 am

Nee... lol!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyuto pro 25, 2007 12:07 pm

Ne... cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
...ToČkIcA...
Priča
Priča
...ToČkIcA...


Broj postova : 138
Location : Veli Brgud
Registration date : 21.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptysri pro 26, 2007 12:19 am

ne....
[Vrh] Go down
Petrica
Admin
Admin
Petrica


Broj postova : 1266
Age : 30
Location : Rijeka[Behind the sun]
Registration date : 22.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptysri pro 26, 2007 1:45 pm

Ne Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pretty_little_ditty7
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyned vel 10, 2008 3:45 pm

Sta vama predstavlja "veza"????Jer vidim i cujem svasta po hodnicima pa me zanima... Embarassed
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyned vel 10, 2008 10:44 pm

da ljudi šta je to za vas "veza"??? mislim ono haaaalooo No lol! scratch
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypon vel 11, 2008 5:05 pm

frano... scratch profesorica nema 14 god ona ima 21.......kako nne kuzis mi se jos samo ljubimo u obraz.... Basketball Basketball Basketball
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
...ToČkIcA...
Priča
Priča
...ToČkIcA...


Broj postova : 138
Location : Veli Brgud
Registration date : 21.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypon vel 11, 2008 5:50 pm

MI SE DRZIMO ZA RUKICE....
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypon vel 11, 2008 10:06 pm

Uopce niste ok...ja sam to najozbiljnije pitala...i pritom mislim na osjecaje, ljubav, privrzenost, odanost, prijateljstvo i tako.... to bi veza trebala znaciti...ali ok...vi ste pametniji pa z nate bolje...Nisam mislila nista lose niti sam htjela vas omalovaziti na bilo koji nacina, samo sam pitala sta vama predstavlja veza...
[Vrh] Go down
...ToČkIcA...
Priča
Priča
...ToČkIcA...


Broj postova : 138
Location : Veli Brgud
Registration date : 21.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyuto vel 12, 2008 4:35 pm

oprostite profesorice.....nismo vas htjeli naljutit....
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyuto vel 12, 2008 9:40 pm

Ma neeee profesorice vi ste krivo shvatili ovo o omalovazavanju........ja nisam mislio da vi nas omalovazavate nego sam se malo salio..... flower
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyuto vel 12, 2008 10:46 pm

Ma niste me naljutili...nego bih voljela cuti sta mislite da je veza, sta za vas predstavlja veza u tim godinama...i jabukica kakova rozica,ti si jabukica... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptysri vel 13, 2008 9:24 pm

hehe nema smajla za jabukicu...hehe....pa evo za mene veza znaci......ljubav io povjerenje dvoje ljudi koji se vole.....ok...ja mislim da u nasim godinama nismo sposobni voljeti tako da trenutno tu rijec ljubav bih zamjenio zaljubljenost.....
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyčet vel 14, 2008 7:49 pm

malo filozofije:ja se slažem sa sniclom da u našim godinama nismo još spremni za nešto ozbiljnije mislim barem ja..a i drugi..
vezu u našim očima nemožemo baš u potpunosti opisat....nekima je to stvar navike mijenjati "partnere" itd,nekima je u interesu "prohodati" sa
nekom/nekim da bi se okoristili tom osobom=to nije u redu. Šta još reć ja vezu iz svog stajališta nemogu baš opisati,možda jer još nisam osjetio
pravu ljubav??? Rolling Eyes i patnju za nekom pirat ....a dosta filozofije...
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyčet vel 14, 2008 10:18 pm

Svaka cast...to sam htjela cuti...cisto sta vi smatrate vezom...
Ljubav je nesto divno, i kada ti se to desi, imas osjecaj da si sav u tome i samo u tome...
zaljubljenost je jedno, ljubav je drugo...ali malo sam vam cak i zavidna,onaj osjecaj leptirica u trbuhu i sva ova zaljubjivanja koja vam tek predstoje...dobar si filozof, tebi to ide..u zivotu, ti bi mogao postici jako puno, na svim poljima...ti to znas i zato se nemoj uobraziti na "svojem putu" i samo ostani vjeran sebi...i za deset godina - gdje ce ti biti kraj... king
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyčet vel 14, 2008 11:35 pm

lol! lol! ..još najbolje da odem ja u politiku??=)
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyčet vel 14, 2008 11:37 pm

hehehehheeh fade loood si bounce bounce bounce bounce bounce Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor king king king king santa santa santa santa
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptyčet vel 14, 2008 11:58 pm

a ča sad?? Embarassed neki mora i to bit=) lol!
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypet vel 15, 2008 7:15 pm

Hej ti ...ulovi se lozinki malo i upisivanja ostalih iz razreda-uostalom u tome si IZVRSTAN i stvarno nemam rijeci da te pohvalim za ovaj portal!!!!
Nemoj u politiku,sta ces tamo...mozes vise i bolje!
Jabukica...sta je na ljubavnom planu?Ha ha...ma moram pitati, znas mene...Kada drugi nemaju petlje o tome razgovarati,kao da je ljubav nesto strasno ili nesto cega se treba sramiti?! Embarassed
Nikako...u zivotu sve da imas, a ljubav nemas...nista si!Ali kako vi kazete jos ste u fazi zaljubljivanja, trazenja...sve u svoje vrijeme...
A vjerujete li danas uopce u ljubav, u pravom smislu rijeci?Koliko kuzim vi se i sramite malo svega toga...a tek pricati - kao to vas se ne tice,ha ha...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin



Broj postova : 641
Age : 30
Location : Brdce
Registration date : 20.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypet vel 15, 2008 9:02 pm

Ljubavni planovi?.....pa ono sad sam sretan...od kad sam s Nikach mi je sve super.....sretan sam.....a sta se tice ljubavi u pravom smislu....zasad hvala ne.....jer mislim da smo svi mi ne samo ja malo pre mladi za neke ozbiljne veze.......zasad je ovako ok a u buducnosti ja se nadam da cu si nac neku osobu koju cu voljeti koja ce biti dio mene s kojom cu zavrsit poglavlje mladosti i poceti sa tako rec pravim zivotom.....
[Vrh] Go down
http://www.g-16.net
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypet vel 15, 2008 9:41 pm

Opa...mozes ti i biti ozbiljan u soku sam...
Ma naravno, veze kao takve vam se smjese u buducnosti...ali isto tako se salzem sa Fadetom kada kaze da nij u redu iskoristavati nikoga i ja dodajem, raditi ga budalom...Nikach je super cura, s tim se isto slazem!!!!!!
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypet vel 15, 2008 9:56 pm

..a čujte,istina je da u našoj dobi sve to malo ipak "ne shvaćamo ozbiljno" ali šta je tu je hehehehehehhe Arrow Idea Razz Very Happy
[Vrh] Go down
Petrica
Admin
Admin
Petrica


Broj postova : 1266
Age : 30
Location : Rijeka[Behind the sun]
Registration date : 22.12.2007

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypet vel 15, 2008 10:12 pm

Ocito san krivo nazvala ovu temu jer sigurno veza u nasim godinam nije veza nego zaljubljenst.Koje u nasoj skoli ima Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/pretty_little_ditty7
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Emptypet vel 15, 2008 11:05 pm

pa ima...ali meni više nije fora u školi.... study
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li zaljubljeni? Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li zaljubljeni?   Jeste li zaljubljeni? Empty

[Vrh] Go down
 
Jeste li zaljubljeni?
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
8.b FORUM :: Teenagers stuff-
Forum(o)Bir: