8.b FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FORUM 8.b
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaš najdraži predmet...

Go down 
+3
chilli
Fade (čičak)
Petrica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Vaš najdraži predmet... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš najdraži predmet...   Vaš najdraži predmet... - Page 3 Emptypon lip 30, 2008 5:27 pm

Htjela bih vam samo reći da sam provela dvije lijepe godine sa vama, u kojima je bilo puno smijeha i poneke ljutnje, ali zaista možemo reći da smo izgradili jedan lijep odnos i da vi jeste bili jedna draga generacija...

Bili ste moji, kada ste bili dobri i bili ste moji kada ste bili nestašni.... a sada u ovom trenutku želim vam reći da ste najviše moji...jer odlazite, okrećete novu stranicu u vašem životu u vašoj priči...

I zato, želim vam svu sreću, da ostvarite sve što želite, da ostanete ono što jeste i da zaista vjerujete u sebe...jer svatko od vas je jedna želja spuštena sa neba na zemlju.....da ostvari sebe...
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Vaš najdraži predmet... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš najdraži predmet...   Vaš najdraži predmet... - Page 3 Emptypon lip 30, 2008 6:11 pm

to te ja pitam mikica...... heh aeae možemo mi to ..možemo mi dalje,MI HOĆEMO DALJE,MI OĆEMO DALJE=)
[Vrh] Go down
chilli
Modernator
Modernator
chilli


Broj postova : 1501
Registration date : 24.12.2007

Vaš najdraži predmet... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš najdraži predmet...   Vaš najdraži predmet... - Page 3 Emptypon lip 30, 2008 7:26 pm

nisam niti pomislila drugacije.....

sada kada su emocije malo splasnule...tako sam ponosna na svih vas...pogledam onaj pppt koji sam vam slozila jer ste mi svi tamo, i tako vas promatram,svatko od vas je prica za sebe, i svi ste tako posebni...
cast mi je bilo imati vas za ucenike, sve do jednog
[Vrh] Go down
Fade (čičak)
Modernator
Modernator
Fade (čičak)


Broj postova : 1941
Age : 30
Location : Matulji
Registration date : 02.01.2008

Vaš najdraži predmet... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš najdraži predmet...   Vaš najdraži predmet... - Page 3 Emptypon lip 30, 2008 7:36 pm

thnx thnx thnx mislim nemoraš ono e tak i ovak smo medijski prebukirane zwieZde tak ono DDD hehehehe dop utorkom=)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaš najdraži predmet... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaš najdraži predmet...   Vaš najdraži predmet... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaš najdraži predmet...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
8.b FORUM :: Teenagers stuff :: School-
Forum(o)Bir: